Thrust RPG

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Thrust RPG » Thrust RPG » Cerere lider Hitman


Cerere lider Hitman

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick:RenkZAUR
Nume:Nita
Prenume:Tudor
Varsta:12
Oras/localitate:Piatra neamt.
Ore jucate:2
Poza cu /stats( o urcati pe "imgur.com") :http://imgur.com/a/UDijD
Cu ce credeti ca va diferentiati fata de ceilalti playeri ?:Eu ma diferentiez fata de ceilalti playerii find un player care face glume proaste si este caterincos, doring sa faca server-ul un loc amuzant.
Dece credeti ca veti putea face fata ca leader?:Deoarece am mai fost lider pe o alta comunitate asemanatoare, si acum doresc sa fiu si aici, ajutand playerii pentru a Primi licente.
Descrieti-va in minim ( 150 ) cuvinte:Salut! Ma numesc Nita Tudor, am varsta frumoasa de 12 ani  si locuiesc in Piatra neamt. Sunt o fire calma, muncitoare, ajutatoare, prietenoasa, intelegatoare si inzestrata cu un strop de umor. Sporturile pe care la practic sunt Karate si inot, dar sportul la care ma dedic foarte mult este Karate. Lucrurile mele preferate pe care imi place sa le pun in practica sunt: Sa ajut jucatorii cum pot eu, sa cu prietenii, sa ma joc SA:MP si alte jocuri. Sunt o persoana care are cei 7 ani de acasa si o persoana care are un limbaj decent, bine pus la punct folosit in viata de zi cu zi. Am o relatie foarte buna cu prietenii, familia, colegii dar si cu jucatorii. Proverbele pe care imi place sa le folosesc sumt: "Respecta si vei fi respectat", "Ajuta si vei fi ajutat" O alta caracterizare a mea ar fi ca sunt o fire sociabila care are un vocabular dezvoltat indiferent ca sunt jignit s-au mi se adreseaza injurii.
Sunteti de acord ca odata alesi, trebuie sa dati un test?: Da.
Cu ce credeti ca veti ajuta aceasta factiune ?:Eu cred ca voi ajuta aceasta factiune ducand-o la cunostiinta majoritatea playerilor despre aceasta si catre succesul acesteia.
De cat timp jucati pe Thrust RPG ?: De doua zile, dar stiu regulamentul.
Ce va placut la acest server ?:Mi-e mi-a placut la acest server STAFF-ul si playerii caterincosi, prietenosi, si de treaba.
Daca ati putea, ca ati schimba la acest server ?:Eu, daca as putea sa schimb ceva la acest server nu as schimba nimic.

Last edited by RenkZAUR (2017-02-26 14:56:05)

0

2

http://sm.uploads.im/t/em390.png
,pentru teste!

0


You are here » Thrust RPG » Thrust RPG » Cerere lider Hitman